2018 Fixtures

Seniors & Development Squad

Round Date Opponent Venue Home/Away Time
1 Saturday 07 April Old Xaverians Toorak Park Away 2pm/11.40am
2 Saturday 14 April Old Scotch Camberwell Sports Ground Away 2pm/11.40am
3 Saturday 21 April St Bedes/Mentone Tigers Daley Oval Home 2pm/11.40am
4 Saturday 28 April St Kevins Old Boys T.H.King Oval Away 2pm/11.40am
5 Saturday 05 May De La Salle Daley Oval Home 2pm/11.40am
6 Saturday 12 May Collegians Daley Oval Home 2pm/11.40am
7 Saturday 19 May University Blues Melbourne University Oval Away 2pm/11.40am
8 Saturday 26 May Old Brighton Daley Oval Home 2pm/11.40am
9 Saturday 02 June Old Melburnians Sportscover Arena Away 2pm/11.40am
10 Saturday 16 June De La Salle Waverley Oval Away  2pm/11.40am
11 Saturday 23 June St Kevins Old Boys Daley Oval Home 2pm/11.40am
12 Saturday 30 June University Blues Daley Oval Home 2pm/11.40am
13 Saturday 14 July St Bedes/Mentone Tigers Brindisi Street Oval Away 2pm/11.40am
14 Saturday 21 July Old Scotch Daley Oval Home  2pm/11.40am
15 Saturday 28 July Old Brighton Brighton Beach Oval Away 2pm/11.40am
16 Saturday 11 August Old Melburnians Daley Oval Home 2pm/11.40am
17 Saturday 18 August Old Xaverians Daley Oval Home 2pm/11.40am
18 Saturday 25 August Collegians Harry Trott Oval Away 2pm/11.40am

 

Women

Round Date Opponent Venue Home/Away Time
1 Saturday 07 April  Caulfield Grammarians  Glenhuntly Oval Away   9:20am
2 Saturday 14 April  St Kevins  Hudson Oval Home   9:20am
3 Sunday 22 April  Melbourne University  Melb. Uni. Oval Away 12:00pm
4  Saturday 05 May  Fitzroy  Hudson Oval  Home    9:20am
5  Saturday 12 May  Kew  Hudson Oval  Home    9:20am
6  Sunday 20 May  Old Xaverians  Xavier College  Away    1:00pm
7  Saturday 26 May  Marcellin  Hudson Oval  Home    9:20am
 8  Saturday 02 June  Caulfield Grammarians  Hudson Oval  Home    9:20am

 

Senior Thirds

Round Date Opponent Venue Home/Away Time
1 Saturday 8 April Old Scotch Hudson Oval Home 11:40am
2 Sunday 23 April AJAX Princes Park Away 9:20am
3 Saturday 29 April Old Carey Hudson Oval Home 11:40am
4 Saturday 6 May Monash Blues Frearson Oval Away 9:20pm
5 Saturday 13 May De La Salle Waverley Oval Away 11:40am
6 Sunday 20 May Fitzroy Hudson Oval Home 11:40am
7 Saturday 27 May Old Scotch Hudson Oval Home 11:40am
8 Saturday 3 June Parkdale Gerry Green Reserve Away 9:20am
9 Sunday 18 June AJAX  Hudson Oval Home 1pm
10 Saturday 24 June Old Carey  Carey Sports Complex Away 11:40am
11 Saturday 1 July Fitzroy Brunswick Street Oval Away 11:40am
12 Saturday 15 July Monash Blues Hudson Oval Home 11:40am
13 Saturday 22 July Old Scotch Old Scotch Away 9:20am
14 Sunday 29 July Old Carey  Gerry Green Reserve Away 11.40am
 15

 

16

Saturday 5 August

Saturday 12 August

Parkdale

 

De La Salle

 Hudson Oval

Hudson Oval

 Home

Home

 11.40am

11.40

Under 19s

Round Date Opponent Venue Home/Away Time
1 Saturday 8 April Marcellin Marcellin Away 9.25am
2 Saturday 22 April Old Geelong Old Geelong Away 9.20am
3 Saturday 29 April Ormond  Hudson Oval Home 9.25am
4 Saturday 6 May Old Ivanhoe Hudson Oval Home 2pm
5 Saturday 13 May Hampton Rovers Hampton Away 9.25am
6 Saturday 20 May Old Brighton  Hudson Oval Home 2pm
7 Saturday 27 May Old Haileybury Old Haileybury Away 9.20am
8 Saturday 3 June Marcellin Hudson Oval Home 2pm
9 Saturday 17 June Old Ivanhoe Old Ivanhoe Away 9.20am
10 Saturday 24 June Hampton Rovers Hudson Oval Home 2pm
11 Saturday 1 July Old Geelong  Hudson Oval Home 2pm
12 Saturday 15 July Old Brighton  Old Brighton Away 9.20am
13 Saturday 22 July Ormond  Hudson Oval Home 2pm
14 Saturday 29 July Marcellin Hudson Oval Home 2pm
15 Saturday 5 August Hampton Rovers Hampton Away 9.20am
16 Saturday 12 August Old Haileybury  Hudson Oval Home 2pm
17 Saturday 19 August Old Geelong Old Geelong Away 9.20am
18 Saturday 26 August Ormond Ormond Home 9.20am